Kosmetika Jiřina - kosmetika Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Druhy masáží

Síla kouzelné moci dotyku, umocněná silou kvalitních přírodních přípravků, je známa lidem už od pradávna. Masáž je jednou z nejstarších forem terapie. Nacházíme v ní úlevu pro problematické partie, uvolnění a osvěžení pro celý organismus. Výsledek je patrný nejen na venek, ale i uvnitř – na duši.

VYPÍNACÍ MASÁŽ

Je zaměřena na klientky středního a vyššího věku, u kterých jsou patrné známky stárnutí související s prohlubujícími se vráskami. Masáž je nejúčinnější prostředek v boji proti stárnutí pleti. Příznivě ovlivňuje nervovou soustavu, zlepšuje prokrvení, odstraňuje mazové zátky a odumřelé buňky, urychluje metabolismus kůže, okysličení pleti, odbourává únavu, reguluje obranný a imunitní systém, zlepšuje stav rozšířených žilek – jsou světlejší, hydrataci, pleť projasňuje a prokrvuje.

ITALSKÁ MASÁŽ

Při masáži obličeje je důležité mít na mysli, že některé oblasti jsou citlivější než ostatní. Pokud známe tyto citlivé body obličeje a body s nimi spjaté a vyvíjíme na ně určitý tlak, krouživý pohyb či zvláštní úkony, které ovlivní nervový systém, dosáhne se vysokého stupně uvolnění. Není pochyb o tom, že ve výrazu obličeje se odráží naše pocity a emoce. Bohužel se v něm projevuje i nahromaděná únava, jež způsobuje v našem organismu neustálé emoční napětí. Výsledkem je proměna rysů obličeje přetížení nervového a svalového systému.

Při italské masáži věnujeme pozornost partiím očí, spánků, rtů a krční páteře. Skládá se z tahů, které kombinují masáž klasickou, akupresurní a pročisťující. Je zaměřena na redukci žilek v obličeji, lymfatické cesty, zpevňuje kontury obličeje a velmi dobře působí na drobné začínající vrásky. Zároveň okysličí a prokrví.

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

oko.jpg

Jak název napovídá, jedná se ošetření jemného a rychle stárnoucího okolí očí. Zlepšuje nitrooční tlak. Snižuje a omezuje tvorbu vrásek. Bojuje proti unaveným očím a odplavuje škodlivé látky. Tato masáž je velice příjemná, uvolňující a relaxační, vzhledem k velkému počtu nervových zakončení. Klientka se dostává do stavu „beztíže“. V kosmetickém ošetření se zařazuje hned za masáž obličejovou, kdy se plynule přejde do mikromasáže očního okolí. Pro větší efekt se aplikuje pod oči výživný oční krém, který ještě zvýší pozitivní účinek masáže.

ZPEVŇUJÍCÍ PROTIVRÁSKOVÁ MASÁŽ ÚST

rty.jpg

Stárnutím kůže se prohlubuje nosortová rýha a dále se na horním rtu vytváří mnoho malých vrásek. Výrazně se tvorba projevuje u kuřaček, při silné dehydrataci ale i při používání výrazných grimas. U masáže kruhového svalu úst dochází, hlavně u zralejších zákaznic s mimickými vertikálními vráskami, k jejich vypínání a postupnému ústupu. Oblast je bohatě prokrvena. Masáž je velice příjemná. Je mimořádně vhodná k jemné stimulaci kůže - zlepšuje zdravotní stav úst, odbourává každodenní stres a přináší uvolnění.

LYMFODRENÁŽ PRSOU

Vysoce účinná efektivní péče k vypnutí, zpevnění a posílení obrysu ňader. Pokožka poprsí je méně odolná než ostatní části těla. Bez zvláštní péče ztrácí poprsí tvar, a tím i svou přitažlivost. Velmi vhodně se jeví kúra složená z 10 masáží v co nejkratším časovém období. Poté pak udržovací jednou do měsíce spolu s kosmetickým ošetřením nebo jednou za půl roku celou kúru zopakovat. Kúra obsahuje regenerační sérum, vlastní masáž a výživnou zpevňující masku.

Partneři:

banner_nehty.jpg, 30kB

© 2013 Kosmetika Jiřina | Design by Sith