Kosmetika Jiřina - kosmetika Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Speciální ošetření a kúry

Ošetření ESSENTÉ

Ošetření AHA kyselinami.
Více v sekci Ošetření ESSENTÉ.

ENZYMATICKÁ REGENERACE

sera.jpg, 41kB
  • Posiluje imunitní a krevní systém
  • Odbourává usazené odpadní látky z pokožky
  • Vyrovnává fyziologické funkce pleti
  • Mírní povadlost a citlivost
  • Řeší problémy mastnoty a zánětů
  • Rozpouští tukové cysty

Pleť je odlehčená a svěží, perfektně a dostatečně hydratovaná, u citlivých typů zklidněná. Viditelný efekt již při první aplikaci!

Co jsou enzymy?

Enzym je bílkovina, která ve stopovém množství urychluje průběh biochemických reakcích v našem těle. Enzymů je v našem těle celá řada a jejich funkce je nezbytná pro správnou činnost orgánů. Jsou to látky nekalorické povahy, které v organismu slouží ke štěpení jednotlivých složek potravy. Jsou přirozeným produktem organizmu a jejich blahodárný účinek je nezastupitelný. Enzymy se podílejí na štěpení bílkovin, tuků a cukrů. Na činnosti enzymů jsou založeny veškeré životní pochody. Již v nepatrném množství urychlují chemické reakce v živém organismu.

Enzymatická regenerace je založena na aktivaci enzymu slinivky břišní - triplu. Tento enzym patří mezi enzymy, které štěpí bílkoviny. Urychluje mimo jiné v komplexu s činností imunitního systému regeneraci tkání. Enzym je aktivován za určitých podmínek změny pH a teploty pokožky.

Tato kúra dosahuje vynikajících výsledků, protože postihuje příčinu a né již následek nerovnováhy vnitřního prostředí a tím i problémů s pokožkou.

ZLATÁ MASKA

Energizující a osvěžující smývatelná pleťová maska s ultra osvěžující strukturou.

gold.gif, 25kB

Zlato bylo pro alchymisty základní součástí krásy, dnes je vzácnou složkou v řadě kosmetických přípravků. Jako symbol energie a jasu, proniká do hlubokých vrstev pokožky, aby z venku odhalilo dokonale zdravou a projasněnou tvář. Prášek přírodního původu a svěžího aroma po naředění vodou vytvoří průzračně čirou masku se zlatými lupínky, která dodá pleti okamžitý pocit vitality, osvěžení a jemnosti.

ALGINÁTOVÁ MASKA S OBSAHEM SPIRULINY

Jedná se o ošetření pleti za pomoci rozjasňujícího a povzbuzujícího alginátu, který je v dehydratovaném stavu a aktivuje se až těsně před ošetřením.

spirulina.gif, 25kB

Vynikající účinek této masky spočívá v tom, že tvoří celistvou vrstvu. Tím mohou účinné látky pronikat hluboko do pokožky. Maska se nanáší po klasickém ošetření pleti (masáž, čištění, …), má silné tonizační a hydratační účinky.

Osvěžující pleťová maska s obsahem mořské řasy spiruliny a rostlinného komplexu s mentolem je vhodná pro péči o stárnoucí pleť. Spirulina je mořská řasa s vysokým obsahem aminokyselin, bílkovin (až 70 %) a vitamínu A, E. Svými účinky urychluje obnovu kožních buněk a zpevňuje ochablou kožní tkáň. Aktivní rostlinné komponenty vyrovnávají ztráty vlhkosti v pokožce a přinášejí jí pocit okamžitého osvěžení. Pokožka se stává po ošetření maskou hebkou a vláčnou a získává přirozenou svěžest a vitalitu.

Která z nás by nechtěla mít během pár minut pěkně vyhlazený obličej, vyživený potřebnými látkami bez konzervačních látek a stabilizátorů? Není to zázrak, ale příroda přeměněná do podoby speciální obličejové masky.

REVITALIZUJÍCÍ SÉRA V AMPULÍCH

Aplikují se před masáží nebo pod pleťovou masku. Dodají pleti potřebné živiny. Těchto ampulí používám několik druhů.

Kolagen

Kolagen je bílkovinné vlákno, které přirozeně zvyšuje pružnost pleti, dodává jí vlhkost, zabraňuje předčasné tvorbě vrásek a zpomaluje proces stárnutí. Kolagen efektivně regeneruje pleťové buňky.

Kaviár

Omlazující tonikum s kaviárem pro zralou pleť je hydratační a omlazující komplex, který reparuje povrch pokožky a vyhlazuje jí vytvářením ochranného filmu. Extrakt z kaviáru má velké omlazovací schopnosti.

Viržinský ořech

Ampulky pro mastnou pleť obsahují adstringentní tonikum s výtažkem ořechu viržinského, které má vynikající stahující účinky, příznivě působí na nečistou pokožku s rozšířenými póry a reguluje nadměrné vylučování kožního mazu.

Ženšen

Koncentrát z kořene ženšenu, známého také jako „kouzelný kořen života“ či „kořen mládí“ aktivně posiluje unavenou a ochablou pleť. Ženšen obsahuje výjimečné množství zdraví prospěšných látek, minerálů a stopových prvků. Pleť je revitalizovaná, mladší a pevnější.

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL NA RUCE

ruce.jpg

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky. Parafín má výborné tepelně izolační schopnosti. Při jeho aplikaci, se vytvoří mikroklima podobné sauně, ve kterém se účinněji vstřebají výživné látky (kolagenová emulze) a to špatné se „vypotí“.
Pravidelnou aplikací parafínového zábalu se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné sametové pokožky a jejího viditelného a okamžitého omlazení, ale dojde i k uvolnění drobných kloubů a ztuhlého zápěstí, které je následkem jednostranné námahy - např. práce na počítači.

OŠETŘENÍ MLADISTVÉ PROBLEMATICKÉ PLETI

  • Změkčení
  • Hloubkové čištění
  • Enzymatická regenerace
  • Maska

Díky vyšší produkci kožního mazu je mastná pleť odolnější a stárne pomaleji. Tato výhoda se často změní na nevýhodu, kdy mastný film spolu se šupinkami odumřelé kůže snadno ucpává póry. Pleť je ve finále nečistá, podrážděná, často aknetická, a to i ve zralejším věku.
Základem úspěchu je dokonalé čištění a speciální přípravky určené pro tuto problematickou pleť. Další nezanedbatelná věc v boji s touto nepříjemnou záležitostí je naučit majitele správným návykům a hlavně odnaučit se sebečistit. Toto laické domácí ošetření pleti má často za následek obličej samý strup, případně i jizvy. Obvykle se zánětlivá ložiska neodbornou manipulací rozšiřují.

MASKA S ROSTLINNOU PLACENTOU

rostlinna placenta.jpg

Dvousložková maska s kyselinou uhličitou a rostlinnou placentou díky CO2 stimuluje krevní oběh a dodává pleti více kyslíku, čímž napomáhá čištění a projasnění pokožky. Tento antioxidační proces také zabraňuje jejímu stárnutí a namáhání. Rostlinná placenta efektivně podporuje vitalitu a regeneraci buněk, hydratuje a zanechává pleť pružnou a hladkou.

KORNEOTERAPEUTICKÁ KÚRA

Nová generace peelingů s vícenásobným účinkem na pleť vede k radikální a viditelné obnově stavu pleti.
Více v sekci Korneoterapeutická kúra.

Partneři:

banner_nehty.jpg, 30kB

© 2013 Kosmetika Jiřina | Design by Sith